«شرکت عدالت گستران عرصه آموزش» با هدف بومی سازی تکنولوژی های آموزشی و گسترش عدالت آموزشی پا به عرصه آموزش الکترونیک نهاد. سرمایه گذاری مناسب و نیروی انسانی متخصص و با تجربه پشتوانه های ما برای ورود قدرتمند به زمینه های مختلف آموزش کشور است.
محصولات زیر پلتفرم های جامعی هستند که با تلاش بی وقفه متخصصان شرکت تولید شده اند و همچنان در حال توسعه و ارتقای خدمات میباشند.

اپلیکیشن دانش آموزی تستیک: این اپلیکیشن قادر است تمامی نیازهای مخاطبان خود را برطرف نماید، محتوای آموزشی مورد استفاده در اپلیکیشن توسط دبیران برجسته مجموعه در استودیوی اختصاصی تستیک تهیه و تولید شده است امکانات هوشمند اپلیکیشن نیز به کمک برنامه نویسان خلاق مجموعه روز به روزارتقا می یابند و به زودی قادر خواهیم بود تمامی رفتارهای دانش آموزان در محیط نرم افزار را تحلیل نماییم و به کمک هوش مصنوعی به کاررفته در اپلیکیشن، فرم برنامه ریزی هفتگی دانش آموزان تولید شده و پس از تایید مشاوران «دپارتمان مشاوره تستیک» در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.
امیدواریم با توجه به کاربری ساده و قیمت مناسب، همه دانش آموزان با هر توان مالی و در هر کجای کشور بتوانند از مدرن ترین امکانات آموزشی بهره مند شوند.

پنل هوشمند سازی مدارس تستیک: با استفاده از این پنل مدارس و مراکز آموزشی قادر خواهند بود محیط آموزشی خود را پویا تر و هوشمند تر از قبل برای استفاده خانواده ها و دانش آموزان بهینه نمایند. در این پنل عملکرد تمامی دانش آموزان مدارس در آزمون های روزانه تستیک و آزمون های ارایه شده توسط مدارس ونحوه اجرای فرم برنامه ریزی، به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد و نتایج به اطلاع مدیریت مراکز میرسد علاوه براین امکان صدور انواع کارنامه بر اساس عملکرد کیفی دانش آموزان و نمرات آنها وجود دارد.

تستیک پلاس: اپلیکیشن سازمانی تستیک پلاس آماده ایجاد یک تحول بنیادین در شیوه های سنتی و کم بازده سازمان های مختلف برای ارایه آموزش های تخصصی میباشد.
تستیک مفتخر است که امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز سازمان ها و مجموعه های مختلف را در جهت تهیه و انتشار آموزش های سازمانی تامین نماید.