قوانین سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات تستیک به دقت ملاحظه فرمایید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت و اپلیکیشن تستیک با استفاده از پروفایل شخصی و استفاده از کلیه خدمات و سرویس های ارائه شده توسط تستیک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تستیک است. توجه داشته باشید که خرید و ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تستیک از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تستیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تستیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در مورد خرید خدمات و سرویس های تستیک به موارد زیر توجه کنید:

خرید خدمات و سرویس های تستیک صرفا از طریق درگاه اینترنتی صورت می¬پذیرد.
امکان عودت هزینه سرویس ها و خدمات خریداری شده وجود ندارد.
سرویس ها و خدمات خریداری شده تا پایان سال تحصیلی فعال می باشد.
در صورت بروز مشکل از طریق صفحه ارتباط با


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به خرید یا هرگونه استفاده از خدمات تستیک اقدام کند.

ارتباط با کاربران

شماره تلفن هایی که کاربر هنگام ثبت نام در اپلیکیشن و یا در پروفایل خود در سایت تستیک ثبت میکند تنها شماره های رسمی و مورد تایید کاربر است و مکاتبات و ارتباطات تستیک از طریق اپلیکیشن و شماره های مذکور صورت میگیرد. در صورتی که کاربران تمایلی به ارتباطات مذکور نداشته باشند میتوانند از طریق ارسال پیام در سایت و اپلیکیشن به ما اطلاع دهند.
توجه داشته باشید شماره.............تنها شماره ای است که تستیک از طریق ان اقدام به ارسال پیامک برای کاربران میکند و همچنین امکان پاسخ به پیام ارسالی و شرکت در نظرسنجی نیز از طریق همین شماره وجود دارد. ضمنا شماره 02140227873 شماره دفتر تستیک میباشد که امکان تماس با کاربران را فراهم میکند لازم به ذکر است ارسال پیام و یا تماس تحت عنوان تستیک با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تستیک است و در صورت دریافت چنین پیامک یا تماسی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به info@testik.ir ارسال کنید.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تستیک به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و طبق قانون از آنها محافظت می‏‌کند.
تستیک متعهد می‏‌شود در حد توان از طریق توسعه تکنولوژی مورد نیاز از حریم شخصی شما دفاع کند. در واقع با استفاده از سایت و اپلیکیشن تستیک، شما رضایت خود را از این سیاست ها نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق سایت و اپلیکیشن تستیک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تستیک جزئی از اموال تستیک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تستیک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، و یا استفاده از مقالات بدون ذکر منبع حق پیگرد قانونی را برای تستیک محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تستیک وعلائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تستیک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از هر گونه از مشتقات وب‏‌سایت و اپلیکیشن تستیک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تستیک محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات تستیک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تستیک خدماتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال ارائه میکند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به استفاده ، خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.testik.ir و اپلیکیشن تستیک است که از طریق سایت تستیک و کافه بازار قابل دریافت است. ما با هیچ روش دیگری جز روش های ذکر شده در بند قبل، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، تستیک می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند .
 کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت تستیک، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چهارچوب فوق الذکر به تستیک اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. 
در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه  تستیک را از خود سلب میکند
تستیک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.     در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای تستیک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت و اپلیکیشن ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب  نموده اند.
تستیک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیردشرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

- فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. نظرات خود را به صورت معمول و رسمی ثبت کرده و از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید.
-برای نظر خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
-جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نظر، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نظر(کامنت) لحاظ کنید.
- پرسیدن سوال و درخواست راهنمایی از طریق بخش نظرات بلامانع است اما بهتر است برای این موارد از راههای ارتباطی ذکرشده در بخش ارتباط با ما اقدام کنید پسخ دریافتی از این طریق بدون شک سریعتر و کامل تر خواهد بود.
- انتقاد از تستیک و خدمات آن در بخش نظرات بلامانع است و اما بهتر است از طریق قسمت های مربوطه نسبت به این امر اقدام کنید.
- بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
- کاربران موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت،     جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوب تایید نخواهد شد.
- از قرار دادن لینک سایت های دیگر و یا ایمیل و یا نام کاربری شبکه های اجنماعی در متن نظر خود خودداری نمایید.
-با توجه به مسئولیت های اجتماعی افراد لطفا از نشر مطالبی که از آنها اطلاع ندارید و یا بازنشر شایعات و بخصوص در بخش مقالات از درج مطالبی که پایه و اساس علمی ندارند جدا خودداری کنید.


قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تستیک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
تستیک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس:
021-40227873

دفتر مرکزی :
استان تهران - شهر تهران –پاسداران-بالاتر از میدان هروی-خیابان وفامنش-نبش خیابان آزادی-ساختمان ایلیا-طبقه 4-واحد18

توسط : admin | تاریخ : 1396/07/03 | نظرات